Қабылдауға жазылу:
+7 (7172) 62-11-00
Ақпарат үшін:
+7 701 062 11 00
+7 747 511 60 00

ҰЛТТЫҚ НЕЙРОХИРУРГИЯ ОРТАЛЫҒЫ

Пациент үшін

«ҰЛТТЫҚ НЕЙРОХИРУРГИЯ ОРТАЛЫҒЫ» АКЦИОНЕРЛІК ҚОҒАМЫНДА

АҚЫЛЫ МЕДИЦИНАЛЫҚ ҚЫЗМЕТТЕРДІ АЛУҒА ПАЦИЕНТТЕРДІ ҚАБЫЛДАУ КЕСТЕСІ

Дәрігердің А.Ә.Т. ҚЫЗМЕТІ ҚАБЫЛДАУ КҮНІ ҚАБЫЛДАУ УАҚЫТЫ ЭЛЕКТРОНДЫҚ МЕКЕНЖАЙЫ
     

     1. ИНСУЛЬТ МӘСЕЛЕСІ БОЙЫНША КООРДИНАЦИЯЛЫҚ ОРТАЛЫҚ

1.       Адильбеков Ержан Боранбаевич Дәрігер нейрохирург дүйсенбі-жұма 10.00-11.00 Erjan.Adilbekov@ncn.kz
2. Ахметжанова Зауреш Бауржановна  Дәрігер невролог дүйсенбі-жұма  10.00-11.00 zauresh.ahmetjanovf@ncn.kz

3. Медуханова Сабина Гарафовна Дәрігер невролог дүйсенбі-жұма  10.00-11.00  sabina.meduhanova@ncn.kz

4. Жумабаева Гульдана Косылбаевна  Дәрігер невролог  дүйсенбі-жұма 10.00-11.00  guldana.jumabaeva@ncn.kz
 

2. ЖАЛПЫ НЕЙРОХИРУРГИЯ БӨЛІМШЕСІНІҢ КОНСУЛЬТАЦИЯЛАРЫ

1.       Кәрібай Серік Дузелбайұлы Бөлімше меңгерушісі дүйсенбі-жұма 09.00-16.00 serik.karibai@ncn.kz
2.       Галиев Ибрагимбек Жакиевич Дәрігер нейрохирург ibragimbek.galiev@ncn.kz
3.       Кыдыров Алмас  Ернарович Дәрігер нейрохирург almas.kydyrov@ncn.kz

4.       Чабдаров Нурман Уапович Дәрігер нейрохирург nurman.chabdarov@ncn.kz
5.       Джолдасбекова Акбаян Бакытжановна Дәрігер невролог akbayan.djoldasbekova@ncn.kz

3. ЖҰЛЫН НЕЙРОХИРУРГИЯСЫ, ШЕТКІ ЖҮЙКЕ ЖҮЙЕСІНІҢ ПАТОЛОГИЯСЫ БӨЛІМШЕСІНІҢ КОНСУЛЬТАЦИЯЛАРЫ

1.       Керимбаев Талгат Тынышбаевич Бөлімше меңгерушісі сейсенбі, бейсенбі 15.00-16.00 talgat.kerimbaev@ncn.kz  kerimbaev_t@mail.ru
2.       Урунбаев Ермек Ахметович Дәрігер нейрохирург сәрсенбі,  15.00-17.00 ermek.urunbaev@ncn.kz
бейсенбі  16.00-17.00 
3.       Алейников Виктор Григорьевич Дәрігер нейрохирург сейсенбі 16.00-17.00 viktor.aleinikov@ncn.kz
жұма 15.00-17.00 
4.   Абишев  Нуржан Берикович
Дәрігер нейрохируруг
сейсенбі 

 09.00-15.00
 

nurjan.abishev@ncn.kz

бейсенбі 
 5. Ошаев Мейржан Сакенович
Дәрігер нейрохирург
сәрсенбі 
09.00- 15.00

meirjan.oshaev@ncn.kz

жұма

4. ОРТАЛЫҚ ЖҮЙКЕ ЖҮЙЕСІНІҢ ПАТОЛОГИЯСЫ БӨЛІМШЕСІНІҢ КОНСУЛЬТАЦИЯЛАРЫ

1.   Рыскельдиев Нуржан Амирбекович Бөлімше меңгерушісі дүйсенбі 14.00-16.00 nurjan.ryskeldiev@ncn.kz
2.   Тельтаев Данияр Керимкулович Дәрігер нейрохирург сәрсенбі 14.00-16.00 daniyar.teltaev@ncn.kz
3.   Мустафин Халит Абдумажитович Дәрігер нейрохирург жұма 14.00-16.00 halit.mustafin@ncn.kz
4.   Аширов Нурали Нуржанович Дәрігер нейрохирург сейсенбі 14.00-16.00 nurali.ashirov@ncn.kz
5.   Молдабеков Айдос Есимханулы Дәрігер нейрохирург бейсенбі 14.00-16.00 aidos.moldabekov@ncn.kz
6.   Сығай Нурзат Әшірбекұлы Дәрігер нейрохирург дүйсенбі 12.00-14.00 nurzat.sygai@ncn.kz
7.   Тлеубергенов Мұратбек Абдіғалиұлы Дәрігер нейрохирург жұма 14.00-16.00 muratbek.tleubergenov@ncn.kz
8. Бердибаева Динара Тургынбайкызы Дәрігер невролог дүйсенбі-жұма  09.00-11.00  dinara.berdibaeva@ncn.kz

  5. ТАМЫРЛЫ ЖӘНЕ ФУНКЦИОНАЛДЫ НЕЙРОХИРУРГИЯ БӨЛІМШЕСІНІҢ КОНСУЛЬТАЦИЯЛАРЫ

1.   Махамбетов Ербол Таргынулы Бөлімше меңгерушісі сейсенбі, бейсенбі 16.00-17.00 erbol.mahambetov@ncn.kz
2.   Кунакбаев Бауыржан Аскарович Дәрігер нейрохирург дүйсенбі 09.00-11.00 baurjan.kunakbaev@ncn.kz
3.   Дюсенбаев Серик Рашидович Дәрігер нейрохирург дүйсенбі
16.00-17.00

serik.dyusembaev@ncn.kz
бейсенбі  09.00-11.00
4.   Медетов Еркин Жумагулович Дәрігер нейрохирург жұма 09.00-11.00 erkin.medetov@ncn.kz
5.   Кульмирзаев Марат Абдурашитович Дәрігер нейрохирург сәрсенбі 09.00-11.00 marat.kulmirzaev@ncn.kz
6.   Нуриманов Чингиз Сагадатович Дәрігер нейрохирург сейсенбі
09.00-12.00
chingiz.nurimanov@ncn.kz
           
7. Айдаров Сейтжан Ауезханович  Дәрігер невролог  дүйсенбі-жұма  09.00-16.00  seitjan.aidarov@ncn.kz
 

6. БАЛАЛАР НЕЙРОХИРУРГИЯСЫ БӨЛІМШЕСІНІҢ КОНСУЛЬТАЦИЯЛАРЫ

1.   Өленбай Ғабит Ілиясұлы Бөлімше меңгерушісі жұма 
15.00-17.00
gabit.olenbai@ncn.kz
2.   Исканов Абай Сулайманович Дәрігер нейрохирург сейсенбі 14.00-16.00 nh_isab@ncn.kz
3.   Абдикаримова Саягуль Маделхановна
Дәрігер нейрохирург бейсенбі
15.00-17.00
sayagul.abdykarimova@ncn.kz

4. Сурдин Дмитрий Андреевич
Дәрігер нейрохирург
сәрсенбі
15.00-17.00
dmitrii.surdin@ncn.kz
   
5.   Ибатова Гаухар Султанхановна Балалар невропатолог дәрігері сейсенбі-сәрсенбі    10.00-11.00 gauhar.ibatova@ncn.kz
бейсенбі 14.00-15.00 

7. НЕЙРООҢАЛТУ БӨЛІМШЕСІНІҢ КОНСУЛЬТАЦИЯЛАРЫ

1.   Нургалиев Куат Булатович Бөлімше меңгерушісі дүйсенбі-жұма 15.00-16.00 kuat.nurgaliev@ncn.kz
2.   Садырбекова Айгуль Кенжебековна Логопед дүйсенбі-жұма 
12.00-13.00 aigul.sadyrbekova@ncn.kz
3.   Бикулова Нина Ринатовна Логопед дүйсенбі-жұма 
12.00-13.00
nina.bikulova@ncn.kz
4.   Садырбекова Айгуль Кенжебековна Психолог дүйсенбі-жұма 12.00-13.00 aigul.sadyrbekova@ncn.kz

8. ФИЗИОТЕРАПИЯ ЖӘНЕ СУБАЛШЫҚПЕН ЕМДЕУ БӨЛІМШЕСІНІҢ КОНСУЛЬТАЦИЯЛАРЫ

1.   Такенов Жанат Толеубаевич Бөлімше меңгерушісі дүйсенбі-жұма    09.00-16.00 zhanat.takenov@ncn.kz
сенбі 09.30-12.00 
2.   Бергенова Алия Ахметовна Дәрігер физиотерапевт (ересектер, балалар) дүйсенбі-жұма 09.00-16.00 aliya.bergeneva@ncn.kz
3.   Абишева Айнур Кайырбековна Дәрігер физиотерапевт (ересектер, балалар) дүйсенбі-жұма 09.00-16.00 ainur.abisheva@ncn.kz
4.   Мамбетова Гульнара Шарипбековна ЛФК дәрігері дүйсенбі-жұма 09.00-16.00 gulnar.mambetova@ncn.kz
         

9. КҮНДІЗГІ СТАЦИОНАРЛЫ ҚАБЫЛДАУ ДИАГНОСТИКАЛЫҚ БӨЛІМШЕ КОНСУЛЬТАЦИЯЛАРЫ

1.   Кисамеденов Нурлан Гадылбекович Бөлімше меңгерушісі, дәрігер уролог дүйсенбі-жұма 11.00-15.00 nurlan.kisamedenov@ncn.kz
2.   Есенбаев Ергали Тлектесович Дәрігер невропатолог дүйсенбі-жұма 09.00-15.30 ergali.esinbayev@ncn.kz
3.   Мустафин Халит Абдумажитович Дәрігер оториноларинголог (ересектер, балалар) дүйсенбі-жұма 14.00-16.00 halit.mustafin@ncn.kz
4.   Керимкулова Гүлнар Муратбековна   Врач функциональной диагностики (ЭхоКГ, Холтер, СМАД, УЗГД) дүйсенбі-жұма 08.00-16.00 gulnar.kerimkulova@ncn.kz
5.   Постанов Айдос Дауылбайулы Сәулелі диагностика дәрігері (брахицефальды қантамырлардың, аяқ-қолдың, бүйрек қантамырларының, құрсақ қолқасының УДДГ, қантамырларды УДЗ)  дүйсенбі-жұма 09.00-11.00 aidos.postanov@ncn.kz
6.   Керимбаева Сана Елемесовна Сәулелі диагностика дәрігері (УДЗ) дүйсенбі-жұма 08.00-16.00 sana.kerimbayeva@ncn.kz
7.   Молдахметова Кульназия Минкаевна Дәрігер терапевт, кардиолог (ЭКГ, спирометрия) дүйсенбі-жұма 08.00-16.00 kulnaziya.moldakhmetova@ncn.kz
8.   Касымханова Алмагуль Темирбековна Дәрігер офтальмолог (ересектер, балалар) дүйсенбі-жұма 08.00-16.00 almagul.kasymhanova@ncn.kz
9.   Кайржанова Фаризат Айдархановна Дәрігер физиотерапевт (ересектер) дүйсенбі-жұма 08.00-12.00 farizat.kairzhanova@ncn.kz
10.    Танкачеев Рамиль Шамильевич Дәрігер нейрохирург дүйсенбі-жұма    08.00-12.00 ramil.tankacheev@ncn.kz

11.  Джамантаева Ботагоз Даукимовна  Дәрігер невролог, иглорефлексотерапевт  дүйсенбі-жұма  14.00-16.00  botagoz.djamantaeva@ncn.kz

12. Ауезова Раушан Жуманазаровна Дәрігер невролог дүйсенбі-жұма  08.00-10.00  raushan.auezova@ncn.kz

10. НЕЙРОФИЗИОЛОГИЯЛЫҚ ЗЕРТХАНА КОНСУЛЬТАЦИЯЛАРЫ

1.   Утеуова Сауле Абылаевна Функционалды диагностика дәрігері, нейрофизиолог дүйсенбі-жұма 08.00-16.00 saule.uteuova@ncn.kz

2.   Сыздыкбаева Шайзат Молдашевна Функционалды диагностика дәрігері (ЭЭГ) дүйсенбі-жұма 08.00-12.00 shaizat.syzdykbaeva@ncn.kz
3.   Кудабаева Анара Муратовна Функционалды диагностика дәрігері (ЭНМГ) дүйсенбі-жұма 08.00-12.00 anara.kojahanova@ncn.kz
anara.kozhaxanova85@mail.ru

МЕДИЦИНАЛЫҚ ҚЫЗМЕТТЕР

1. ДИАГНОСТИКАЛЫҚ ҚЫЗМЕТТЕР

1.   АРТЕРИЯЛЫҚ ҚЫСЫМНЫҢ ТӘУЛІКТІК МОНИТОРИНГІ (АҚТМ) дүйсенбі-жұма 14.00-16.00 Қабылдауға алдын ала жазылу төмендегі телефондар арқылы жүргізіледі: +7 (7172) 62-11-00 +7 701 062 11 00 (Kcell/Activ) +7  747 511 60 00 (Altel/Tele2) 
 
2.    3, 12 КАНАЛДЫ ЭКГ (ХОЛТЕР-ЭКГ) ТӘУЛІКТІК МОНИТОРИНГІ дүйсенбі-жұма 14.00-16.00
3.       «РУСЛАН» АППАРАТЫНДАҒЫ ЛАЗЕРЛІК ТЕРАПИЯ дүйсенбі-жұма 08.30-12.00
4.       ФОТОХРОМОТЕРАПИЯ дүйсенбі-жұма 08.30-12.00
5.       УЛЬТРАДЫБЫСТЫҚ ДИАГНОСТИКА (УДЗ) дүйсенбі-жұма 08.00-16.20
         ФУНКЦИОНАЛДЫ ДИАГНОСТИКА: 
1. ЭКГ дүйсенбі-жұма 08.00-16.20
2.    Спирометрия дүйсенбі-жұма 08.00-16.20
3.    Электроэнцелография (ЭЭГ) дүйсенбі-жұма 08.00-16.00
4.    Эхокардиография (ЭхоКГ) дүйсенбі-жұма 10.00-16.00
5. Электромиография (ЭМГ), Электронейромиография (ЭНМГ) дүйсенбі-жұма 08.00-16.00
6.    Ультрадыбыстық допплерография (УЗДГ) дүйсенбі-жұма 08.00-16.00
7. Қан қысымын тәуліктік бақылау (СМАД) дүйсенбі-жұма  14.00-16.00 
         

2.     РАДИОЛОГИЯЛЫҚ ҚЫЗМЕТТЕР

1.       МАГНИТ-РЕЗОНАНСТЫ ТОМОГРАФ (МРТ) дүйсенбі-жұма 13.00-19.00, Қабылдауға алдын ала жазылу төмендегі телефондар арқылы жүргізіледі: +7 (7172) 62-11-00 +7 701 062 11 00 (Kcell/Activ) +7  747 511 60 00 (Altel/Tele2)
сенбі 08.00-13.00
2.       КОМПЬЮТЕРЛІК ТОМОГРАФ (КТ)   дүйсенбі-жұма 13.30-19.00,
сенбі 08.00-13.30
3.       РЕНТГЕНОГРАФИЯ (САНДЫҚ) дүйсенбі-жұма 
08.00-17.00 

3.    ФИЗИОТЕРАПИЯЛЫҚ ҚЫЗМЕТТЕР

1.   СӘУЛЕМЕН ЕМДЕУ дүйсенбі-жұма 08.00-17.00 Қабылдауға алдын ала жазылу төмендегі телефондар арқылы жүргізіледі: +7 (7172) 62-11-00 +7 701 062 11 00 (Kcell/Activ) +7  747 511 60 00 (Altel/Tele2)
сенбі 09.00-13.00
2.   СУМЕН ЕМДЕУ дүйсенбі-жұма 08.00-17.00
сенбі 09.00-13.00
3.   ЕМДІК ДЕНЕШЫНЫҚТЫРУ дүйсенбі-жұма 08.00-17.00
сенбі 09.00-13.00
4.   МЕДИЦИНАЛЫҚ МАССАЖ дүйсенбі-жұма 
08.00-17.00
5.   БАЛШЫҚПЕН ЕМДЕУ дүйсенбі-жұма 08.00-17.00
6.   ЖЫЛУМЕН ЕМДЕУ-ОЗОКЕРИТ дүйсенбі-жұма 08.00-17.00
 

4.     НЕЙРООҢАЛТУ ҚЫЗМЕТТЕРІ

1.   ПСИХОЛОГПЕН ЖЕКЕ САБАҚ (30 минут) дүйсенбі-жұма 
11.00-15.00 
                      Қабылдауға алдын ала жазылу төмендегі телефондар арқылы жүргізіледі: +7 (7172) 62-11-00 +7 701 062 11 00 (Kcell/Activ) +7  747 511 60 00 (Altel/Tele2)
2.   СЕНСОРЛЫҚ БӨЛМЕДЕГІ САБАҚ (30 МИНУТ) дүйсенбі-жұма 
11.00-15.00 
3.   АРТ-КАБИНЕТТЕГІ САБАҚ (30 МИНУТ) дүйсенбі-жұма 
11.00-15.00 
4.   ЭКСПЕРИМЕНТАЛЬДЫ-ПСИХОЛОГИЯЛЫҚ ТЕКСЕРІЛУ (БАСТАПҚЫ - 60 МИНУТ, ЕКІНШІ РЕТ – 30 МИНУТ) дүйсенбі-жұма 
11.00-15.00 
5.   ОҢТАЙЛЫ ПСИХОТЕРАПИЯ (30 МИНУТ) дүйсенбі-жұма 
11.00-15.00 
6.   ГИПНОТЕРАПИЯ (30 МИНУТ) дүйсенбі-жұма 
11.00-15.00 
7.   АУТОТРЕНИНГ (30 МИНУТ) дүйсенбі-жұма 
11.00-15.00 
8.   КОНДУКТИВТІ ПЕДАГОГИКА (30 МИНУТ) дүйсенбі-жұма 
11.00-15.00
9.   ЛОГОПЕДПЕН ЖЕКЕ САБАҚТАР (қалпына келтіруші оқулар, дыбысты айтуды түзету, жұтыну (дисфагия), дисфония (фонопедия), тұтығу) дүйсенбі-жұма 
08.00-16.00
10.   ИНЕРЕФЛЕКСОТЕРАПИЯ дүйсенбі-жұма 09.00-16.00
сенбі 11.00-13.00
         





 

5.     БАСҚА ДА МЕДИЦИНАЛЫҚ ҚЫЗМЕТТЕР

1.   ЕМДІК БЛОКАДА дүйсенбі-жұма 08.00-16.20 Қабылдауға алдын ала жазылу төмендегі телефондар арқылы жүргізіледі: +7 (7172) 62-11-00 +7 701 062 11 00 (Kcell/Activ) +7  747 511 60 00 (Altel/Tele2)
2.   ЕМШАРА КАБИНЕТІНІҢ ҚЫЗМЕТТЕРІ (ДӘРІ ЕГУ, ҚАН АЛУ) дүйсенбі-жұма 
08.00-16.20 
3.   ГИПЕРБАРИЯЛЫҚ ОТТЕГІЛЕУ  (ГБО) дүйсенбі-жұма 08.00-16.00