+7 (7172) 62-11-00,
+7 701 062 11 00(Kcell/Activ),
+7 747 511 60 00(Altel)

010000, Қазақстан Республикасы, Астана, Тұран даңғылы 34/1

ҰЛТТЫҚ НЕЙРОХИРУРГИЯ ОРТАЛЫҒЫ


Әріп:
А-Я

Абаков Даулет Копжасарович

Анестезиология, реанимация және қарқынды терапия бөлімшесінің анестезиолог-реаниматолог дәрігері

Бөлім
Анестезиология, реанимация және қарқынды терапия бөлімшесі

Абдыкаримова Саягуль Маделхановна

Балалар нейрохирургиясы бөлімшесінің нейрохирург дәрігері

Бөлім
Балалар нейрохирургиясы бөлімшесі

Алейников Виктор Григорьевич

Жұлын нейрохирургиясы, шеткі жүйке жүйесінің патологиясы бөлімшесінің нейрохирург дәрігері

Бөлім
Жұлын нейрохирургиясы, шеткі жүйке жүйесінің патологиясы бөлімшесі

Амиржанова Аида Канатовна

Анестезиология, реанимация және қарқынды терапия бөлімшесінің анестезиолог-реаниматолог дәрігері

Бөлім
Анестезиология, реанимация және қарқынды терапия бөлімшесі

Асенова Лейла Рахимгалиевна

Нейрооңалту бөлімшесінің иглорефлексотерапевт дәрігері

Бөлім
Нейрооңалту бөлімшесі

Ауэзова Раушан Жуманазаровна

Орталық жүйке жүйесінің патологиясы бөлімшесінің невропатолог дәрігері

Бөлім
Орталық жүйке жүйесінің патологиясы бөлімшесі

Ахметжанов Вадим Казбекович

Күндізгі стационарлы қабылдау-диагностикалық бөлімшесінің невропатолог дәрігері

Бөлім
Күндізгі стационарлы қабылдау-диагностикалық бөлімше

Ахметов Канат Кырымович

Жалпы нейрохирургия бөлімшесінің нейрохирург дәрігері

Бөлім
Жалпы нейрохиругия бөлімшесі

Байжігітов Болат Балғабайұлы

Радиология бөлімшесінің менгерушісі

Бөлім
Радиология бөлімшесі

Бергенева Әлия Ахметқызы

Физиотерапия және субалшықпен емдеу бөлімшесінің дәрігер-физиотерапевт

Бөлім
Физиотерапия және субалшықпен емдеу бөлімшесі

Бикулова Нина Ринатовна

Нейрооңалту бөлімшесінің логопеді

Бөлім
Нейрооңалту бөлімшесі

Галиев Ибрагимбек Жакиевич

Жалпы нейрохирургия бөлімшесінің нейрохирург дәрігері

Бөлім
Жалпы нейрохиругия бөлімшесі

Есенбаев Ергали Тлектесович

Күндізгі стационарлы қабылдау-диагностикалық бөлімшесшнің меңгерушісі, невропатолог дәрігері

Бөлім
Күндізгі стационарлы қабылдау-диагностикалық бөлімше

Есмуханов Иран Мухаметсеитович

Радиология бөлімшесінің дәрігері

Бөлім
Радиология бөлімшесі

Жайлганов Азамат

Балалар нейрохирургиясы бөлімшесінің нейрохирург дәрігері

Бөлім
Балалар нейрохирургиясы бөлімшесі

Жарасов Алибек Маратович

Балалар нейрохирургиясы бөлімшесінің нейрохирург дәрігері

Бөлім
Балалар нейрохирургиясы бөлімшесі

Жетписбаев Берик Барлыбаевич

Патологоанатомиялық бөлімше меңгерушісі

Бөлім
Патологоанатомиялық бөлімше

Жукова Татьяна Андреевна

Анестезиология, реанимация және қарқынды терапия бөлімшесінің анестезиолог-реаниматолог дәрігері

Бөлім
Анестезиология, реанимация және қарқынды терапия бөлімшесі

Зудилина Наталья Николаевна

Анестезиология, реанимация және қарқынды терапия бөлімшесінің анестезиолог-реаниматолог дәрігері

Бөлім
Анестезиология, реанимация және қарқынды терапия бөлімшесі

Ибатова Гаухар Султанхановна

Балалар нейрохирургиясы бөлімшесінің невропатолог дәрігері

Бөлім
Балалар нейрохирургиясы бөлімшесі

Имангожаева Асем Толеубековна

Нейрооңалту бөлімшесінің невропатолог дәрігері

Бөлім
Нейрооңалту бөлімшесі

Исаева Айзат Батыровна

Балалар нейрохирургиясы бөлімшесінің педиатр дәрігері

Бөлім
Балалар нейрохирургиясы бөлімшесі

Исканов Абай Сулайманович

Балалар нейрохирургиясы бөлімшесінің нейрохирург дәрігері

Бөлім
Балалар нейрохирургиясы бөлімшесі

Кайгалтыров Арман Жумаханович

Анестезиология, реанимация және қарқынды терапия бөлімшесінің балалар анестезиолог-реаниматолог дәрігері

Бөлім
Анестезиология, реанимация және қарқынды терапия бөлімшесі

Кайржанова Фаризат Айдархановна

Күндізгі стационарлы қабылдау-диагностикалық бөлімшесінің физиотерапевт дәрігері

Бөлім
Күндізгі стационарлы қабылдау-диагностикалық бөлімше

Калиев Асылбек Бактбекович

Тамырлы және функционалды нейрохиругия бөлімшесінің нейрохирург дәрігері

Бөлім
Тамырлы және функционалды диагностика бөлімшесі

Карибай Серик Дузелбаевич

Жалпы нейрохирургия бөлімшесінің меңгерушісі, нейрохирург дәрігері

Бөлім
Жалпы нейрохиругия бөлімшесі

Касымханова Алмагуль Темирбековна

Күндізгі стационарлы қабылдау-диагностикалық бөлімшесінің офтальмолог дәрігері

Бөлім
Күндізгі стационарлы қабылдау-диагностикалық бөлімше

Кенжина Клара Сеиткановна

Нейрооңалту бөлімшесінің психологы

Бөлім
Нейрооңалту бөлімшесі

Керимбаев Талгат Тынышбаевич

Жұлын нейрохирургиясы, шеткі жүйке жүйесінің патологиясы бөлімшесінің меңгерушісі, нейрохирург дәрігері

Бөлім
Жұлын нейрохирургиясы, шеткі жүйке жүйесінің патологиясы бөлімшесі

Керимбаева Сана Елемесовна

Күндізгі стационарлы қабылдау-диагностикалық бөлімшесінің ультрадыбыстық диагностика дәрігері

Бөлім
Күндізгі стационарлы қабылдау-диагностикалық бөлімше

Керимкулова Гульнур Муратбековна

Күндізгі стационарлы қабылдау-диагностикалық бөлімшенің кардиолог, функциональды диагностика дәрігері

Бөлім
Күндізгі стационарлы қабылдау-диагностикалық бөлімше

Кисаев Ермек Валерьевич

Жұлын нейрохирургиясы, шеткі жүйке жүйесінің патологиясы бөлімшесінің нейрохирург дәрігері

Бөлім
Жұлын нейрохирургиясы, шеткі жүйке жүйесінің патологиясы бөлімшесі

Кисамеденов Нурлан Гадылбекович

Күндізгі стационарлы қабылдау-диагностикалық бөлімшенің дәрігер нейроурологы

Бөлім
Күндізгі стационарлы қабылдау-диагностикалық бөлімше

Кожахметова Айжан Оралбековна

Патологоанатомиялық бөлімшенің дәрігер патологоанатомы

Бөлім
Патологоанатомиялық бөлімше

Куанышев Ербол Нагашпаевич

Трансфузиология бөлімшесінің меңгерушісі, дәрігер трансфузиолог

Бөлім
Трансфузиология бөлімшесі

Кульмирзаев Марат Абдурашитович

Тамырлы және функционалды нейрохиругия бөлімшесінің нейрохирург дәрігері

Бөлім
Тамырлы және функционалды диагностика бөлімшесі

Мамбетова Гульнара Шарипбековна

Нейрооңалту бөлімшесінің емдік денешынықтыру дәрігері

Бөлім
Нейрооңалту бөлімшесі

Махамбетов Ербол Таргынович

Тамырлы және функционалды нейрохирургия бөлімшесінің меңгерушісі, нейрохирург дәрігері

Бөлім
Тамырлы және функционалды диагностика бөлімшесі

Медетов Еркин Жумагулович

Тамырлы және функционалды нейрохиругия бөлімшесінің нейрохирург дәрігері

Бөлім
Тамырлы және функционалды диагностика бөлімшесі

Молдахметова Кульназия Минкаевна

Күндізгі стационарлы қабылдау-диагностикалық бөлімшесінің терапевт дәрігері

Бөлім
Күндізгі стационарлы қабылдау-диагностикалық бөлімше

Мустафаев Баглан Сатылханович

Жалпы нейрохирургия бөлімшесінің нейрохирург дәрігері

Бөлім
Жалпы нейрохиругия бөлімшесі

Мустафаева Алина Сабитовна

Нейрооңалту бөлімшесінің невропатолог дәрігері

Бөлім
Нейрооңалту бөлімшесі

Мустафин Халит Абдумажитович

Орталық жүйке жүйесінің патологиясы бөлімшесінің нейрохирург дәрігері

Бөлім
Орталық жүйке жүйесінің патологиясы бөлімшесі

Мустафина Назерке Саулехановна

Анестезиология, реанимация және қарқынды терапия бөлімшесінің анестезиолог-реаниматолог дәрігері

Бөлім
Анестезиология, реанимация және қарқынды терапия бөлімшесі

Нургалиев Куат Булатович

Нейрооңалту бөлімшесінің меңгерушісі, нейрохирург дәрігері

Бөлім
Нейрооңалту бөлімшесі

Нурдинов Марс Адылбекович

Анестезиология, реанимация және қарқынды терапия бөлімшесінің анестезиолог-реаниматолог дәрігері

Бөлім
Анестезиология, реанимация және қарқынды терапия бөлімшесі

Нурпеисов Айса Захарович

Анестезиология, реанимация және қарқынды терапия бөлімшесінің меңгерушісі, дәрігер анестезиолог-реаниматолог

Бөлім
Анестезиология, реанимация және қарқынды терапия бөлімшесі

Оленбай Габит Ильясович

Балалар нейрохирургиясы бөлімшесінің меңгерушісі, нейрохируруг дәрігері

Бөлім
Балалар нейрохирургиясы бөлімшесі

Пан Андрей Афанасьевич

Анестезиология, реанимация және қарқынды терапия бөлімшесінің анестезиолог-реаниматолог дәрігері

Бөлім
Анестезиология, реанимация және қарқынды терапия бөлімшесі

Ргебаев Ринат Бакытбекович

Радиология бөлімшесінің сәулелі диагностика дәрігері

Бөлім
Радиология бөлімшесі

Рыскельдиев Нуржан Амирбекович

Орталық жүйке жүйесінің патологиясы бөлімшесінің меңгерушісі, нейрохирург дәрігері

Бөлім
Орталық жүйке жүйесінің патологиясы бөлімшесі

Сагатбекова Жанерке Еркиновна

Нейрооңалту бөлімшесінің невропатолог дәрігері

Бөлім
Нейрооңалту бөлімшесі

Саменова Анар Ермековна

Анестезиология, реанимация және қарқынды терапия бөлімшесінің анестезиолог-реаниматолог дәрігері

Бөлім
Анестезиология, реанимация және қарқынды терапия бөлімшесі

Смагулов Файзулла Хабдулмажитович

Тамырлы және функционалды нейрохирургия бөлімшесінің нейрохирург дәрігері

Бөлім
Тамырлы және функционалды диагностика бөлімшесі

Сығай Нұрзат Әшірбекұлы

Орталық жүйке жүйесінің патологиясы бөлімшесінің нейрохирург дәрігері

Бөлім
Орталық жүйке жүйесінің патологиясы бөлімшесі

Такенов Жанат Толеубаевич

Физиотерапия және субалшықпен емдеу бөлімшесінің меңгерушісі, дәрігер-физиотерапевт

Бөлім
Физиотерапия және субалшықпен емдеу бөлімшесі

Танкачеев Рамиль Шамильевич

Жалпы нейрохирургия бөлімшесінің жоғарғы санатты нейрохирург дәрігері

Бөлім
Жалпы нейрохиругия бөлімшесі

Тельтаев Данияр Керимкулович

Орталық жүйке жүйесінің патологиясы бөлімшесінің нейрохирург дәрігері

Бөлім
Орталық жүйке жүйесінің патологиясы бөлімшесі

Тлеубергенов Мұратбек Абдіғалиұлы

Орталық жүйке жүйесінің патологиясы бөлімшесінің нейрохирург дәрігері

Бөлім
Орталық жүйке жүйесінің патологиясы бөлімшесі

Токшекенова Раушан Апиевна

Анестезиология, реанимация және қарқынды терапия бөлімшесінің анестезиолог-реаниматолог дәрігері

Бөлім
Анестезиология, реанимация және қарқынды терапия бөлімшесі

Тулентаева Айсулу Кабдешевна

Трансфузиология бөлімшесінің дәрігер трансфузиолог

Бөлім
Трансфузиология бөлімшесі

Тусупбекова Анаргуль Калиевна

Нейрооңалту бөлімшесінің невропатолог дәрігері

Бөлім
Нейрооңалту бөлімшесі

Урунбаев Ермек Ахметович

Жұлын нейрохирургиясы, шеткі жүйке жүйесінің патологиясы бөлімшесінің жоғарғы санатты нейрохирург-дәрігері, операциялық бөлемшесінің меңгерушісі

Бөлім
Операциялық бөлімше

Урунбаев Ермек Ахметович

Жұлын нейрохирургиясы, шеткі жүйке жүйесінің патологиясы бөлімшесінің нейрохирург дәрігері

Бөлім
Жұлын нейрохирургиясы, шеткі жүйке жүйесінің патологиясы бөлімшесі

Чабдаров Нурман Уапович

Күндізгі стационарлы қабылдау-диагностикалық бөлімшесінің ультрадыбыстық диагностика нейрохирург-дәрігері

Бөлім
Жалпы нейрохиругия бөлімшесі

Шадиев Шумадилда Рахматуллаевич

Анестезиология, реанимация және қарқынды терапия бөлімшесінің анестезиолог-реаниматолог дәрігері

Бөлім
Анестезиология, реанимация және қарқынды терапия бөлімшесі

Шашкин Чингиз Сакаевич

Тамырлы және функционалды нейрохирургия бөлімшесінің нейрохирург дәрігері

Бөлім
Тамырлы және функционалды диагностика бөлімшесі